Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθηνών «Σπύρος Λούης»: Διαφορά μεταξύ των αναθεωρήσεων
Περιεχόμενο που διαγράφηκε Περιεχόμενο που προστέθηκε
Γραμμή 20:
Το Ολυμπιακό Αθλητικό Κέντρο Αθήνας εξυπηρετείται από τους συρμούς των [[ΗΣΑΠ|Η.Σ.Α.Π.]] και του [[Προαστιακός σιδηρόδρομος Αθήνας|Προαστιακού Σιδηροδρόμου]] (σταθμοί [[Σταθμός Ειρήνης (Μετρό Αθήνας)|Ειρήνης]] και [[Σιδηροδρομικός Σταθμός Νεραντζιώτισσας|Νεραντζιώτισσας]]). Οι παρακάτω λεωφορειακές γραμμές εξυπηρετούν το Ο.Α.Κ.Α.:
* '''Α7''' [[
* '''Α8''' [[Πολυτεχνείο]] - [[Νέα Ιωνία Αττικής|Νέα Ιωνία]] - [[Μαρούσι]],
* '''
* '''Χ14''' [[Πλατεία Συντάγματος|Σύνταγμα]] - [[Κηφισιά]],
* '''
* '''550''' [[Παλαιό Φάληρο]] - [[Κηφισιά]],
* '''602''' [[Νέα Ιωνία Αττικής|Νέα Ιωνία]] - Καλογρέζα - [[Σταθμός Πανόρμου (Μετρό Αθήνας)|Σταθμός Πανόρμου]] == Εξωτερικοί σύνδεσμοι ==
|