Αρχείο:BSicon b.svg
Το μέγεθος αυτής της PNG προεπισκόπησης αυτού του SVG το αρχείο: 800 × 400 εικονοστοιχεία. Άλλες αναλύσεις: 320 × 160 εικονοστοιχεία | 640 × 320 εικονοστοιχεία | 1.024 × 512 εικονοστοιχεία | 1.280 × 640 εικονοστοιχεία | 2.560 × 1.280 εικονοστοιχεία | 1.000 × 500 εικονοστοιχεία.
Εικόνα σε υψηλότερη ανάλυση (Αρχείο SVG, ονομαστικό μέγεθος 1.000 × 500 εικονοστοιχεία, μέγεθος αρχείου: 362 bytes)
Ιστορικό αρχείου
Κλικάρετε σε μια ημερομηνία/ώρα για να δείτε το αρχείο όπως εμφανιζόταν εκείνη τη στιγμή.
Ώρα/Ημερομ. | Μικρογραφία | Διαστάσεις | Χρήστης | Σχόλια | |
---|---|---|---|---|---|
τελευταία | 16:24, 25 Φεβρουαρίου 2009 | 1.000 × 500 (362 bytes) | Axpde | {{Information |Description={{en|1=double width empty icon}} {{de|1='''b'''reites Leerfeld}} |Source=self-made |Author=de:Benutzer:axpde |Date=25.02.2009 |Permission={{cc-by-sa-3.0-de}} |other_versions= }} [[Category:Icons for railway descriptions/do |
Συνδέσεις αρχείου
Τα παρακάτω λήμματα συνδέουν σε αυτό το αρχείο:
Καθολική χρήση αρχείου
Τα ακόλουθα άλλα wiki χρησιμοποιούν αυτό το αρχείο:
- Χρήση σε cs.wikipedia.org
- Χρήση σε de.wikipedia.org
- Χρήση σε en.wikipedia.org
- Χρήση σε es.wikipedia.org
- Χρήση σε fr.wikipedia.org
- Thalys
- Eurostar
- Lyria
- Ligne de Bondy à Aulnay-sous-Bois
- Ligne 4 du tramway d'Île-de-France
- Ligne 11 Express du tramway d'Île-de-France
- Ligne de Belfort à Delle
- Ligne 13 Express du tramway d'Île-de-France
- Utilisateur:Hugovoyages
- Ligne de Saint-Omer-en-Chaussée à Vers
- Ligne de Vaivre à Gray
- Ligne d'Ermont - Eaubonne à Valmondois
- Ligne de Corbeil-Essonnes à Montereau
- Ligne de Montsoult - Maffliers à Luzarches
- Ligne de Saint-Césaire au Grau-du-Roi
- Ligne d'Aulnay-sous-Bois à Roissy 2-RER
- Ligne de Charleval à Serqueux
- Ligne 12 Express du tramway d'Île-de-France
- Ligne de Bréauté - Beuzeville à Gravenchon-Port-Jérôme
- Ligne de Sens à Nogent-sur-Seine et Raccordement de Saint-Maurice-aux-Riches-Hommes à Villeneuve-l'Archevêque
- Ligne de Villefranche-sur-Cher à Blois
- Ligne de Fives à Mouscron (frontière)
- Ligne d'Amiens à Laon
- Ligne de Saint-Agne à Auch
- Ligne 154 (Infrabel)
- Modèle:Eurostar
- Ligne de Capdenac à Rodez
- Ligne d'Esbly à Crécy-la-Chapelle
- Ligne 144 (Infrabel)
- Ligne d'Aulnay-sous-Bois à Verberie
- Ligne 135 (Infrabel)
- Ligne 136B (Infrabel)
- Ligne 161D (Infrabel)
- Ligne D du tramway de Strasbourg
Δείτε περισσότερη καθολική χρήση αυτού του αρχείου.