Αρχείο:BSicon vABZg+r-STR.svg
Το μέγεθος αυτής της PNG προεπισκόπησης αυτού του SVG το αρχείο: 500 × 500 εικονοστοιχεία. Άλλες αναλύσεις: 240 × 240 εικονοστοιχεία | 480 × 480 εικονοστοιχεία | 768 × 768 εικονοστοιχεία | 1.024 × 1.024 εικονοστοιχεία | 2.048 × 2.048 εικονοστοιχεία.
Εικόνα σε υψηλότερη ανάλυση (Αρχείο SVG, ονομαστικό μέγεθος 500 × 500 εικονοστοιχεία, μέγεθος αρχείου: 400 bytes)
Ιστορικό αρχείου
Κλικάρετε σε μια ημερομηνία/ώρα για να δείτε το αρχείο όπως εμφανιζόταν εκείνη τη στιγμή.
Ώρα/Ημερομ. | Μικρογραφία | Διαστάσεις | Χρήστης | Σχόλια | |
---|---|---|---|---|---|
τελευταία | 14:13, 5 Φεβρουαρίου 2010 | 500 × 500 (400 bytes) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source={{own}} |Author=Wiebevl |Date=2010-02-05 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways/junction+crossing |
Συνδέσεις αρχείου
Τα παρακάτω λήμματα συνδέουν σε αυτό το αρχείο:
Καθολική χρήση αρχείου
Τα ακόλουθα άλλα wiki χρησιμοποιούν αυτό το αρχείο:
- Χρήση σε be.wikipedia.org
- Χρήση σε ca.wikipedia.org
- Χρήση σε cs.wikipedia.org
- Železniční trať Ústí nad Labem – Chomutov
- Železniční trať Praha–Plzeň
- Železniční trať Přerov–Bohumín
- Železniční trať Praha – Česká Třebová
- Železniční trať Brno – Česká Třebová
- Železniční trať Kolín – Havlíčkův Brod
- Železniční trať Praha – České Budějovice
- Železniční trať Praha–Děčín
- Železniční trať Lysá nad Labem – Ústí nad Labem
- Železniční trať Ústí nad Labem – Velké Březno – Děčín
- Železniční trať Ústí nad Labem – Úpořiny – Bílina
- Železniční trať Děčín – Oldřichov u Duchcova
- Železniční trať Chomutov–Cheb
- Železniční trať Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou
- Železniční trať Břeclav–Brno
- Železniční trať Přerov–Břeclav
- Železniční trať Pardubice–Liberec
- Železniční trať Gdaňsk–Stargard
- Železniční trať Brno – Havlíčkův Brod
- Železniční trať Česká Třebová – Přerov
- Χρήση σε da.wikipedia.org
- Χρήση σε de.wikipedia.org
- Westbahn (Österreich)
- Ostbahn (Österreich)
- Benutzer:$traight-$hoota/Modellbahn
- Benutzer:Lantus/Bahnstrecken Baustelle
- Benutzer:Gunnar1m/Bahnhof Bad Liebenstein
- Benutzer:Chriztopf10/Scheldetalbahn
- Bahnstrecke Alessandria–Novara–Arona
- Bahnstrecke Paris–Lille
- Benutzer:Odem1002/S-Bahnlinie 1 - Wien
- Benutzer:Re482/odw82
- Comboio da Praia do Barril
- Χρήση σε en.wikipedia.org
Δείτε περισσότερη καθολική χρήση αυτού του αρχείου.